SZANOWNI PAŃSTWO


      Z uwagi na liczne zapytania związane z działalnością naszej firmy pragniemy przedstawić Państwu szczegóły dotyczące naszego wyposażenia i możliwości. Poniżej przygotowaliśmy małą galerię, która ma zadanie zobrazowawać proces odzyskiwania surowca. Mamy nadzieję, że wraz z opisem będzie stanowić cenną informację o stosowanej przez nas technologii.

Toaleta Budynek od  frontu
Szatnia Taśma
Pokój śniadaniowy Taśma
Sala negocjacyjna
Taśma
Biuro Biuro Schody na piętro
Budynek od zachodu
Prasa Prasa Prasa Prasa


      Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, którego trzon stanowi jednopiętrowy budynek z poddaszem przystosowany do prowadzenia działalności usługowo-przemysłowej. W podpiwniczonej części budynku znajduje się kotłownia centralnego ogrzewania, która dostarcza ciepło do wszystkich pomieszczeń. Parter o powierzchni 600m kwadratowych przeznaczono na właściwą działalność związaną z segregacją i typowaniem odpadów folii i plastiku. Aby usprawnić proces recyklingu podzielono go na trzy części.

Pierwszą część stanowi hala sortownicza wyposażona w dwie programowane komputerowo taśmy, które wybierają dostarczony do dwóch tzw. punktów dostaw surowiec. Pojedyncze taśmy obsługiwane są przez pięć osób a czas ich pracy uzależniony jest od ilości dostaw. W zależności od podpisanych umów i kontraktów możliwe jest aby praca przedsiębiorstwa odbywała się w systemie dwu i trzy zmianowym. Przy pełnym obołżeniu możliwa jest praca 120 osób.

Środkowa część budynku to pomieszczenia techniczne dla pracowników szatnia, magazyn odzieżowy, łazienki i prysznice. Dzięki odpowiednim środkom ponadto właściwemu podejściu do wykonywania usług nasze przedsiębiorstwo uzyskało zgodę na segregację odpadów oraz notyfikację na przywóz i wywóz surowca z Polski do Niemiec. Potwierdza to wysoką jakość naszej produkcji. Wstępnie posegregowane odpady wywożone są na ogrodzony plac o powierzchni 4000m kwadratowych, którego nawierzchnia w znaczącej części jest utwardzona i asfaltowa. Umożliwiono tu okresowe przechowywanie produkcji lub poddanie jej dalszemu procesowi.

Urządzenia prasujące czyli w pełni zautomatyzowane prasy wysokiego zgniotu z podajnikiem znajdują się w trzecim - oddzielonym od hali pomieszczeniu, które stanowi ostatni człon procesu sortowania i odzyskiwania surowca.
Po zakończeniu tego procesu towar może trafić bezpośrednio do odbiorcy.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest zaplecze socjalne umożliwiające pracownikom w czasie przerwy zjedzenie posiłku.
Na piętrze znajduje się biuro z zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji pracowników biura są łazienki i pokój śniadaniowy.

Kontakt:
Sales Manager Piotr Stanisławski
tel. 0 695035450

mC_Groove 2008r